Przerwa majowa (01-04.05)

Przerwa majowa (01-04.05)

Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-04.05.2018 Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy oraz sekretariat i biuro Policealnych Szkół Medycznych będą nieczynne. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i życzymy Wszystkim udanej Majówki!
3 powody, dla których warto zostać e-marketerem!

3 powody, dla których warto zostać e-marketerem!

Interesujesz się marketingiem? Nie wyobrażasz sobie życia bez codziennej dawki scrollowania Facebooka? Śledzisz najnowsze trendy w social mediach? A może po prostu szukasz swojej drogi zawodowej? Odpowiedzią na wszystkie powyższe pytanie jest marketing internetowy i przygotowane przez nas szkolenie!
Business English dla każdego!

Business English dla każdego!

Prowadzisz własną firmę, wszystko masz pod kontrolą, a Twoje przedsiębiorstwo kwitnie? Wspaniale! Idzie Ci tak świetnie, że rozpoczynasz współpracę z zagranicznymi kontrahentami, którzy przecież są kolejnym powodem do radości. Pojawia się jednak pewien problem – Twoja znajomość języka angielskiego nie jest wystarczająco dobra, aby prowadzić profesjonalne rozmowy biznesowe. Jeżeli czujesz się niepewnie i potrzebujesz solidnej dawki wiedzy, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – szkolenie Business English!