Kurs pedagogiczny - dla kogo?

Kurs pedagogiczny - dla kogo?

Czym jest kurs pedagogiczny? Chociaż nazwa może wskazywać, że jest to szkolenie przeznaczone dla nauczycieli i osób zajmujących się nauką, w rzeczywistości jest nieco inaczej. Owszem, nadal jest to projekt dla wszystkich, którzy trudnią się przekazywaniem wiedzy, jednak nie w szkołach, czy innych placówkach edukacyjnych. Dla kogo więc, jest szkolenie pedagogiczne?

"Złota Setka Pomorza i Kujaw" dla OSW!

Z radością i dumą informujemy, że Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy został wyróżniony w plebiscycie „Złota Setka Pomorza i Kujaw 2017” organizowanego przez Gazetę Pomorską. Spośród pond 100 zgłoszonych firm z regionu, wyłoniono 28 laureatów. OSW zdobyło 3 miejsce w kategorii „Mikro najbardziej innowacyjne firmy Kujaw i Pomorza”. Oficjalna gala rozdania nagród odbyła się 21 maja w Operze Nova w Bydgoszczy.
Grafik poszukiwany, czyli sztuka tworzenia portfolio

Grafik poszukiwany, czyli sztuka tworzenia portfolio

Posiadanie portfolio, to "must have" w życiu każdego grafika. Niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem, czy pracownikiem na etacie, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z grafiką, czy masz z nią do czynienia od wielu lat, potrzebujesz portfolio. W zawodzie, który charakteryzuje się wysokim poziomem kreatywności nie wystarczy oryginalne CV. Jak jednak stworzyć idealne dossier? Wystarczy, że zastosujesz się do kilku prostych zasad.